Poznaj zdanie innych

"Firma Modrzejewski Consulting prowadzi wszystkie sprawy związane z BHP i PPOŻ w naszej firmie. Współpracę z firmą Modrzejewski Consulting cenimy sobie z uwagi na duży profesjonalizm oraz angażowanie się w bieżące potrzeby firmy z zakresie objętym współpracą. Szkolenia BHP i PPOŻ są prowadzone w sposób interesujący, znacznie odbiegający od stereotypu „przykrej konieczności”. Nasi pracownicy są traktowani w sposób partnerski. Nadzór BHP nie wywołuje niepotrzebnego stresu lecz wyzwala kreatywność w kierunku wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Dzięki współpracy z firmą Modrzejewski Consulting znacznie poprawiła się w naszej firmie kultura bezpiecznej pracy."

"Mamy przyjemność wystawić pozytywną opinię firmie M Consulting Sp.z.o.o. z siedzibą we Włocławku, ul. Toruńska 148 w związku z efektywną i sprawnie przebiegającą współpracą w ramach realizacji szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, przygotowania dokumentacji i pełnienia funkcji Inpektora Ochrony Danych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzelcach."

"Polecamy firmę M Consulting Paweł Modrzejewski jako profesjonalnego partnera w zakresie usług szkoleniowych. Tematem szkolenia było nowe rozporządzenie z tematu Ochrony Danych Osobowych. Szkolenie odbyło się zgodnie z ustaleniami i w wyznaczonym terminie. Spełniło nasze oczekiwania i spotkało się z dużym zainteresowaniem, poprowadzone w sposób interesujący, znacznie odbiegający od stereotypu."

"Polecam firmę Paweł Modrzejewski Consulting jako profesjonalnego partnera w zakresie usług szkoleniowych. Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami i w wyznaczonym terminie. Szkolenie z tematu ODO spałniło nasze oczekiwania i spotkało się z dużym zainteresowaniem osób odbywających szkolenie."

"Niniejszym, Podgrodzie Kaczmarek i Wspólnicy Spółka Jawna, prowadząca Hotel Podgrodzie w Kowalu, wyraża swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą M.Consulting Sp.z.o.o., który jest naszym partnerem w przygotowaniu Hotelu do wdrożenia procedur, zgodnych z nowym Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych..."

"Centrum Szkoleń Bernaccy pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Paweł Modrzejewski Consulting oraz Ośrodek Szkoleń zawodowych i Menadżerskich EDUCON, który jest naszym partnerem w usługach szkoleniowych w zakresie RODO."

"Firma M Consulting Sp. z.o.o. przprowadziła w Centrum Promocji Zdrowia 'Sanvit' Sp. z.o.o. audyt w zakresie realizacji obowiązków administratora danych osobowych wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa dotyczących ochrony danych osobowych"

"Pan Paweł Modrzejewski reprezentujący firmę Modrzejewski Consulting oraz Ośrodek Szkoleń Zawodowych i Menadżerskich EDUCON z siedzibą we Włocławku przy ul. Weselnej 22 wygłosił w dniu 04 grudnia prelekcję podczas VII posiedzenia Konwentu Burmistrzów odbywającego się w siedzibie TARR w Toruniu."