Nasze szkolenia

Szkolenia ADO

Prowadzisz biznes i zatrudniasz choćby jednego pracownika? A może w swojej organizacji przetwarzasz dane osobowe? Klientów? Uczniów? Petentów? Najlepsze dla Ciebie będzie szkolenie ADO (Administrator Danych Osobowych), podczas którego w prosty i przystępny sposób wyjaśnimy ci czym jest RODO i jakie obowiązki wynikają ze stosowania tej regulacji w twoim biznesie. Twoje wątpliwości na temat Ochrony Danych Osobowych możemy rozwiewać zarówno na szkoleniach otwartych, jak i zamkniętych. Te drugie zorganizujemy w naszej sali szkoleniowej, lub (jeśli tak będzie dla ciebie łatwiej) –szkoląc pracowników w siedzibie twojej firmy. Niezależnie od miejsca, jakie wybierzesz, przekażemy naszą wiedzę w sposób kompleksowy i prosty, a jeśli tego potrzebujesz – wprowadzimy do niego elementy związane ze specyfiką i obszarem funkcjonowania twojej firmy. Tego typu szkolenia przeprowadzamy dla naszych klientów zawsze, gdy podejmują oni decyzję o skorzystaniu z naszych usług przy wdrożeniu Systemu Ochrony Danych Osobowych. To najlepszy wybór gdy chcesz, by przeprowadzane przez nas szkolenie w sposób całościowy zaspokoiło wszystkie potrzeby firmy w zakresie ODO. Jego treść i forma jest wtedy najlepiej dopasowana do wymagań i specyfiki funkcjonowania twojej organizacji.

Szkolenie ODO dla pracowników

Nie zawsze jednak racjonalne będzie przeprowadzenie pełnego szkolenia z zakresu Administracji Danych Osobowych dla wszystkich pracowników, zwłaszcza wtedy, kiedy struktura organizacji jest skomplikowana, a w ślad za tym zakres obowiązków pracujących w niej ludzi, w zakresie ODO, zróżnicowany. Słowem – jeśli twoja firma jest duża, warto byś zastanowił się nad Komplementarnym Szkoleniem Pracowników. To propozycja precyzyjnie dopasowana do wymagań firmy i jednocześnie biorąca pod uwagę zakres czynności wykonywanych przez personel. Korzystając z niej zyskujesz pewność, że poziom szkolenia będzie adekwatny do potrzeb i wymagań procesów biznesowych zachodzących w firmie, jednocześnie nie będzie ono obciążało twoich ludzi niepotrzebną wiedzą, której nigdy nie będą w stanie wykorzystać.

Szkolenia IOD

Od 25 maja 2018 roku każda z firm czy instytucji, ma obowiązek zabezpieczać dane osobowe pracowników lub kontrahentów. Jednym z elementów tego systemu zabezpieczeń jest wprowadzenie instytucji Inspektora Danych Osobowych. To osoba, która jest odpowiedzialna za monitorowanie systemu ODO i zapewnienie bezpieczeństwa informacyjnego firmy. Chciałbyś spróbować swoich sił w tym zawodzie? Nasze szkolenia IOD wychodzą naprzeciw twoim oczekiwaniom. Wyposażymy cię w wiedzę i umiejętności, które zagwarantują poczucie pewności i bezpieczeństwa, gdy zetkniesz się z rzeczywistymi wyzwaniami w nadzorowanych przez ciebie firmach lub instytucjach. Co najważniejsze, gwarantujemy nie tylko wysoki merytoryczny poziom szkolenia, obejmujący część warsztatową (gdzie razem rozwiązywać będziemy realne problemy trapiące IOD) i teoretyczną, ale... Gwarantujemy także sześciomiesięczną opiekę z naszej strony po zakończeniu edukacji i rozpoczęciu pracy Inspektora. Uwierz nam, nawet najlepszy ze słuchaczy trafi wcześniej czy później na sytuację, z którą ciężko będzie mu się uporać samodzielnie. Warto mieć wtedy poczucie, że możesz liczyć na fachową i szybką pomoc, opierając się na czyimś doświadczeniu. Prawda?

Zdobądź nasz certyfikat RODO


W mojej opinii szkolenie dotyczące ochrony danych osobowych przebiegło w znakomitej atmosferze. Prowadząca wykazała się ogromną wiedzą teoretyczną oraz doświadczeniem zebranym w czasie swojej kariery zawodowej, co pozwoliło wybiec poza schematy szkoleń, z którymi miałem wcześniej do czynienia. Szczerze polecam. Artur Trzaska
Wiceprezes
PUH Lux DomZapisz się na szkolenie!
Dane do faktury:
Regulamin uczestnictwa:

Organizatorem szkolenia jest Ośrodek Szkoleń Zawodowych i Menadżerskich EDUCON na zlecenie firmy M Consulting Sp. z o. o., która jest właścicielem witryny internetowej kiodo.pl. Po przesłaniu niniejszego zgłoszenia otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz fakturę pro forma. Gwarancją uczestnictwa jest wpłata należności najpóźniej na 5 dni przed terminem szkolenia. Faktura VAT zostanie wystawiona po dokonaniu płatności. Niedokonanie wpłaty nie jest rezygnacją z uczestnictwa w szkoleniu. Rezygnacji z uczestnictwa dokonać można wyłącznie w formie pisemnej najpóźniej w terminie 5 dni roboczych przed terminem szkolenia. Niedotrzymanie powyższych warunków skutkuje obciążeniem zamawiającego pełnymi kosztami udziału w szkoleniu. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania lub zmiany terminu szkolenia. Zmiana może nastąpić na co najmniej 3 dni przed planowanym terminem. W przypadku odwołania szkolenia Organizator dokona zwrotu wpłaconych kosztów uczestnictwa w terminie 5 dni roboczych. Rabaty: 5% przy zgłoszeniu 2 i 3 osób, 10% przy zgłoszeniu powyżej 3 osób.