Współpraca

Kancelaria Inspektorów Danych Osobowych (KIODO) to tylko jeden z elementów struktury jaką tworzy grupa doradczo-szkoleniowa M. Consulting. Posiadamy kompetencje i doswiadczenie, które wykorzystujemy wspierając firmy i struktury w dziedzinie bezpieczeństwa, zarządzania i organizacji. Wciąż się rozwijamy, dostarczając wiedzę i rozwiązania dla naszych klientów. Wciąż szukamy nowych dróg i przestrzeni rozwoju. Ty także możesz dołączyć do naszej rodziny i tworzyć ją wraz z nami.

Zapraszamy:

Handlowców i audytorów

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem w jednej z dziedzin: HR, BHP, RODO, ISO lub innych systemach zarządzania. W ramach współpracy oferujemy elastyczne formy zatrudnienia lub umowę o pracę. Nasi pracownicy i współpracownicy otrzymają też od nas wszystkie niezbędne narzędzia do realizacji swoich obowiązków. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, motywacyjny system wynagradzania, możliwość rozwoju zawodowego z opcją otworzenia i poprowadzenia własnego oddziału naszej firmy.

Specjalistów ds. BHP

Dla osób lub małych firm świadczących usługi BHP (lub pokrewne) posiadających własny portfel klientów mamy atrakcyjną propozycję współpracy, która może stać się dodatkowym (lub wiodącym) źródłem dochodu. Zapewniamy szkolenia, wsparcie marketingowe, wsparcie merytoryczne, know-how oraz opiekę prawną. Zostań naszym pełnoprawnym partnerem.

Biura rachunkowe

Zapraszamy do współpracy biura rachunkowe, które chciałyby rozszerzyć swoją ofertę o usługi z zakresu HR, BHP, RODO, ISO - obejmujące szkolenia, wdrożenia jak i stałą opiekę. To do Was zwracają się klienci, poszukując rozwiązań, którymi dysponuje M Consulting. Współpracujemy już z biurami rachunkowymi na terenie Polski i widzimy, że połączenie sił biura z naszą ofertą i zapleczem daje znakomite efekty biznesowe dla obu stron. Model współpracy zapewnia naszym Partnerom całkowite bezpieczeństwo. Jesteśmy też otwarci na wasze propozycje. Porozmawiajmy, warto.

Trenerów, audytorów, ekspertów

Prowadzimy wiele projektów w całej Polsce. Nasze portfolio wciąż się powiększa i w ślad za tym chcemy też otworzyć się na nowych współpracowników. Poszukujemy ludzi, którzy chcieliby wraz z nami podejmować wyzwania i dalej współtworzyć wizerunek naszej firmy, jako grupy wykwalifikowanych specjalistów. Stawiamy na ludzi, którzy nie boją się wyzwań, dysponują wiedzą i potrafią przekazać ją naszym klientom. Poszukujemy tych, którzy dysponują czasem i możliwościami, by współuczestniczyć w realizowanych przez nas projektach. Zależy nam na tym, by nasza współpraca dawała obopólne korzyści i była długofalową. Wierzymy, że w relacjach biznesowych satysfakcję ze wspólnego działania mogą czerpać wszyscy – zarówno nasi klienci, jak i współpracownicy. Biznes to ludzie – dla nas to nie tylko hasło.